Vše o nákupu

doprava a platba   platebni moznosti   odstoupeni od smlouvy   obchodni podminky   copyright

 

informace k zboží na objednávku

Lhůtu pro doručení si výrobce stanovuje v rozmezí 11 - 20 dní. Tyto lhůty jsou nadsazené pro případ nečekaných událostí, či jakéhokoliv nečekaného prodlení proto s nimi prosím počítejte. Veškeré zboží prochází celním řízením a nelze administrativu celního úřadu ovlivnit. Ve skutečnosti však zboží ve většině případů dorazí v horizontu 14 dnů od podání objednávky a její úhrady. Zboží na objednávku nelze zaslat na dobírku z důvodu spojených nákladů na celní řízení, řádný odvod DPH a CLA, které hradí náš obchod včetně veškerých formalit a zastoupení, nejedná se o zprostředkování nákupu. Fakturu k úhradě zboží obdržíte e-mailem, v případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás na e-mail.

 

PORADENSTVÍ

V případě potřeby nabízíme poradenství přes kontaktní formulář  nebo e-mail: eshop@modion.cz v co nejkratším čase Vás budeme kontaktovat, nejpozději však do 24h. Do e-mailu zadejte vaše rozměry, pomůžeme Vám zvolit správnou velikost, popřípadě zanechte telefonický kontakt, zavoláme Vám.

Hledáte svojí velikost a není k dispozici? To nevadí, napište nám, zjistíme Vám zda se kolekce bude šít a dostupnost k zakoupení, popřípadě sledujte naší nabídku na e-shopu nebo Facebooku. Staňte se fanouškem naší stránky a dejte tím najevo vaši přízeň k nám!

 

JAK SE ZMĚŘIT DO ŠATŮ, ABY PERFEKTNĚ SEDĚLY?

 jak se zmerit
Každé šaty mají jedinečnou velikostní tabulku (zobrazení velikostní tabulky ve fotogalerii), porovnejte své naměřené hodnoty s velikostní tabulkou. Barva na fotografiích může být mírně odlišná, což může být způsobeno různými faktory, jako je například jas vašeho monitoru. Klikněte na obrázek (JAK SE SPRÁVNĚ ZMĚŘIT).
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více informací.