Powered by Smartsupp
Vítáme vás ve světě nejkrásnějších a jedinečných šatů, které dovážíme přímo z USA a UK! 😍 Prodáváme výhradně originální značku✅. Značka registrovaná s ochrannou známkou v U.S.A.✅. Cena našich šatů je pro vás konečná ✅ a co je nejdůležitější, nemusíte se starat o nepříjemné poplatky za DPH ✅, CLO ✅ a zpoplatněné zastoupení v celním řízení ✅. Nakupování u nás je jednoduché a bez starostí včetně poradenství😉. Připravte se na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 s předstihem ⏳, abyste mohli využít svůj velký den bez zbytečného stresu🫶 Michaela 💖😘💞

Tylové šaty

Tylové šaty z MODION - pokud toužíte po jedinečném pocitu dechberoucí krásy, vsaďte na  tylové šaty!

Jako lehký dotyk jarního vánku, jako pohádkové šaty utkané z pavoučích vláken - to jsou nadčasové tylové šaty! Vzdušný a nadýchaný tyl promění každou dívku a ženu v princeznu, nad jejíž krásou se tají dech. Objevte i vy jedinečné kouzlo společenských šatů z tylu a protančete celou noc!

 

V naší nabídce najdete nádherné tylové šaty v kombinaci s krajkami i flitry, s ramínky, rukávy i korzetem. Objevíte zde splývavé a rozšířené šaty i svůdně vypasované, s výraznými barvami i tradičně bílé a krémové svatební šaty. Pro každou společenskou událost, od divadla až po svatbu, budou naše tylové šaty tou správnou volbou. 

 

Prohlédněte si i naše krajkové, saténové nebo šifónové společenské šaty a najděte ten pravý kousek pro sebe.

 

S tylovymi šaty z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!

Nahoru
Další produkty
129 položek celkem