Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO. Mějte svoje zboží včas, objednávejte NYNÍ! Blíží se čas dovolených. V termínu 30.7. - 14.8.2022 čerpáme dovolenou. V tomto období příjmáme objednávky, avšak budou se vyřizovat omezeně, expedice až v týdnu od 16.8.2022. Přejme Vám hezkou dovolenou:-)

Copyright

PODMÍNKY UŽITÍ ( AUTORSKÉ PRÁVO)

 

Jakékoliv užití obsahu je bez písemného souhlasu www.modion.cz zapovězeno. 

Michaela Suchopárová se sídlem Mládí 1101/12, Havířov, 736 01, IČO: 75099284 je vlastník těchto stránek, který je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (dále jen "autorský zákon"), oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám.

 

OCHRANA AUTORSKÉHO DÍLA V JINÝCH PŘEDPISECH

Ochranu autorského díla zajišťuje kromě autorského zákona také nový občanský zákoník – zákon č. 89/2012 Sb., a to v ustanoveních § 2976 a následující. 

 

  Ochrana autorských práv

 • Obsah webových stránek umístěných na webovém rozhraní (texty, fotografie, obrázky, loga, videa, vzhled webu a další), včetně programového vybavení webového rozhraní a těchto podmínek, je chráněn naším autorským právem a může být chráněn dalšími právy dalších osob. Obsah nesmíte měnit, kopírovat, rozmnožovat, šířit ani používat k jakémukoli účelu bez souhlasu našeho či držitele autorských práv. Zejména je zakázáno bezplatné či úplatné zpřístupňování fotografií a textů umístěných na webovém rozhraní. Obdobné se týká i veškerých textových či obrazových materiálů, které Vám poskytneme v rámci poskytování našich služeb.
  Názvy a označení výrobků, zboží, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.
  Při registraci nám udělujete bezplatnou nevýhradní licenci k užití textových či obrazových materiálů, které v rámci správy svého uživatelského účtu vložíte na webové rozhraní, a to v rozsahu neomezeném co do způsobu užití, místa a času. Tuto licenci nejsme povinni využít.

 • Užívat tyto internetové stránky, jinak než pro vlastní informativní potřebu, bez souhlasu provozovatele není dovoleno. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele v souladu s autorským zákonem. Používání těchto internetových stránek je pro všechny osoby bezplatné. Je přísně zakázáno zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu provozovatele do obsahu či technické podstaty těchto internetových stránek. Právo rozhodovat o změně, odstranění či doplnění jakékoliv součásti těchto internetových stránek má pouze vlastník a provozovatel. 

   

  Kopírování webu, obrázků a textu je bez svolení autora zakázané

  Platí, že neznalost zákona neomlouvá, tedy ani neznalost zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, není výjimkou. Důležitý totiž je i fakt, že zákon chrání jakékoliv dílo, tedy nejen jeden daný obrázek, ale i celou webovou stránku. Kdo tedy bez svolení oprávněného vlastníka jakéhokoliv díla či dat jiných užije takového cizího díla, dopouští se jednání, které zakládá jeho odpovědnost z deliktu.

  Při nerespektování výše popsaného zákazu budeme postupovat v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, ve znění pozdějších předpisů.
  Jako držitel autorských práv máme zejména právo domáhat se, aby bylo od zásahů do našich autorských práv upuštěno, a požadovat stažení neoprávněných kopií chráněného obsahu.

  Mezi nástroje ochrany patří možnost požadovat po neoprávněném uživateli díla odstranění následků, tedy nejčastěji to bude žádost o stažení díla například z webových stránek. S tím se současně pojí v odůvodněných případech i nárok na přiměřené zadostiučinění ze způsobené majetkové škody či nemajetkové újmy. Takové zadostiučinění má podobu veřejné či soukromé omluvy, může být však i ve formě finančního plnění.

   

  Tyto podmínky užití jsou platné a účinné od 1.1.2008 www.modion.cz Michaela Suchopárová logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení