Powered by Smartsupp

Šaty na svatbu

Šaty na svatbu z MODION - oslavte výjimečný den svých přátel v dokonalých šatech na svatbu.

Chystáte se na svatbu svých přátel nebo rodinných příslušníků? Ukrást nevěstě pozornost sice nesmíte, i tak ale můžete být pohádkově krásná. V MODIONU vám pomůžeme vybrat společenské šaty na svatbu, díky nimž budete zářit, ale nevěstu nezastíníte.

 

Pokud jdete na svatbu jako svatebčanka, svatební host, svědkyně nebo družička, je nutné držet se několika zásad - zapomenout na bílé šaty, extravagantní střihy a vzory, příliš vyzývavé šaty a vzít v úvahu také místo konání svatby. Vše jsme podrobně vysvětlili v článku Jak si vybrat šaty na svatbu, který najdete na našem blogu.

 

V této kategorii tak najdete přehled všech dámských šatů, kterými se na každé svatbě dozajista blýsknete. Od jemných pastelových barev, krémové, lila či zlaté, až po výraznou tmavě modrou, bordó či smaragdovou. Vybírat můžete z dlouhých splývavých šatů, vypasovaných i šatů v midi či asymetrické délce. Šaty s ramínky se budou hodit na obřad v přírodě nebo venkovském statku, společenské šaty s rukávy zase využijete při klasickém obřadu v kostele. 


Se společenskými šaty na svatbu z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti! 

Nahoru
Další produkty
451 položek celkem