Powered by Smartsupp
Vítáme vás ve světě nejkrásnějších a jedinečných šatů, které dovážíme přímo z USA a UK! 😍 Prodáváme výhradně originální značku✅. Značka registrovaná s ochrannou známkou v U.S.A.✅. Cena našich šatů je pro vás konečná ✅ a co je nejdůležitější, nemusíte se starat o nepříjemné poplatky za DPH ✅, CLO ✅ a zpoplatněné zastoupení v celním řízení 🥳. Nakupování u nás je jednoduché a bez starostí včetně poradenství😉. Připravte se na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 s předstihem ⏳, abyste mohli využít svůj velký den bez zbytečného stresu ❣️ Děkujeme za pochopení 🫶 Michaela 💖💞

Šaty PLUS SIZE

Společenské a plesové šaty pro plnoštíhlé a PLUS SIZE z MODION - princeznou může být každá žena, ať má jakoukoliv postavu!   

Zapomeňte na komplexy a nedostatky a prohlédněte si naši nabídku luxusních společenských šatů pro plnoštíhlé. Ať se chystáte na ples, do divadla, na večírek nebo svatbu, u nás si vyberete krásné šaty, které zvýrazní vaše přednosti a skryjí, co skrýt mají.

 

V této kategorii proto najdete společenské a plesové šaty v nadměrných velikostech, a to až do velikosti 58. Vyberte si elegantní krátké či dlouhé šaty, v jemných pastelových nebo výrazných barvách, s rukávy i ramínky, splývavé i vypasované. Pro každou ženu a dívku máme dokonalé šaty, které z vás udělají královnu každého večírku! 


Se společenskými a plesovými šaty PLUS SIZE z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!

Nahoru
Další produkty
422 položek celkem