👉 Vzhledem k tomu, že svatební sezóna je v plném proudu, může se stát, že šaty, které si přejete, budou brzy vyprodané🔥🔥🔥 Přivážíme nejkrásnější a jedinečné šaty 👉 přímo z USA a UK. 😍 Cena šatů je pro Vás konečná ✅ a vy nemusíte řešit otravné záležitosti jako poplatky za DPH✅, CLO✅ a zastoupení v celním řízení 🥳. Prostě nakoupíte a je to 😉. Připravte se proto na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 v předstihu ⏳ abyste se mohli těšit na svůj velký den bez zbytečného stresu❣️ Děkuji Michaela 🫶.

Jak se správně změřit

Jak se změřit do šatů, aby perfektně seděly?

Správné a přesné měření je základem pro to, aby vám šaty dokonale seděly a je potřeba měřit opravdu precizně.

V první řadě si vezměte někoho na pomoc, protože se může snadno stát, že nebudete mít krejčovský metr vodorovně a dostanete nepřesné výsledky.

V některých našich šatech jsou všité košíčky – podprsenka do nich tedy nebude zapotřebí. S tím počítejte i během měření. Pokud jste stydlivější povahy a nechcete se při měření ukazovat “nahoře bez”, sáhněte po podprsence bez vycpávek.

 

S naším poradenstvím se nemusíte ničeho bát! 

Naše kolekce šatů bohužel přináší určitá omezení. Nemůžeme zaručit trvalou dostupnost všech velikostí pro případ výměny (proto se dobře změřte nebo si nechte poradit), neboť je možné, že velikosti budou brzy vyprodány.


Vaše míry v objednáce, pečlivě je zkontrolujeme, abychom se ujistili, že si vyberete tu správnou velikost. S našimi odbornými znalostmi Vám poskytneme tipy a doporučení, abyste měli šaty, které Vám skvěle padnou.  Vaše pohodlí je pro nás klíčové a proto budeme ve stálém kontaktu přes e-mail. Vaše spokojenost je naší prioritou a chceme, abyste se ve svých šatech cítili sebevědomě a krásně.

 

MÁTE UŽ VYNDANÝ METR A POMOCNÍKA PO RUCE? Tak jdeme na to…
 

Prsa "A"

Při měření obvodu prsou dejte pozor na to, že vás pomocník opravdu měří v nejširším místě prsou. Dále je důležité mít metr vodorovně, tedy ve stejné výšce přes prsa i přes záda. Metr by měl být těsně na tělo, mírně utažený, protože i šaty chcete mít obepínající a ne volné.

Pokud budete mít šaty na šněrování, můžete metr stáhnout ještě více, protože stejně tak vás stáhnou po utažení šaty.

Pas "B"

Pas se měří v nejužším místě – přibližně 4 centimetry nad pupíkem. Metr v pase opět trochu stáhněte a pokud budete mít šaty se šněrovačkou, můžete stáhnout ještě více.

 

Boky "C"

Boky měřte přes zadek, v nejširším místě – v tom často nevěsty chybují. U šatů s volnou sukní nehrají boky velkou roli, proto odchylka v měření nevadí. Pokud vyberete šaty s obepínající sukní, měřte přesně a metr mějte těsně na tělo.

 

Délka "D"

Šaty jsou šité na výšku postavy 170 - 175 cm. Měřte ji podél těla, od ramene až na zem. Ruku musíte mít při měření v poloze jako na fotce, nezvedejte ji. Pokud botky ještě nemáte a budete je kupovat až se šaty (což je rozhodně lepší), přičtěte ke své délce minimální délku podpatku, který si chcete vzít.

 

 

Výška postavy "E"

Šaty jsou šité na výšku postavy 170 - 175 cm.

 

Jak se změřit