Powered by Smartsupp
Milé dámy 💁‍♀️❤️, nabízíme společenské šaty 👗, které dovážíme z USA a Anglie. Jedná se o limitované kolekce s omezeným počtem kusů, takže budete mít šaty, které jen tak někdo jiný mít nebude ✨. Doporučujeme se v klidu u kávičky ☕ změřit a nechat si pomoct od kamarádky s měřením 👭. Nezabere to moc času a výsledek stojí za to 👍. Mrkněte na naše recenze ⭐ a podívejte se, co o nás zákaznice říkají 💬. Spokojenost s našimi radami 👍, profíci z oboru krejčovství a návrhářství 👗🧵. Těšíme se na váš nákup! Děkuji ❤️ Michaela z MODION ❤️.

Krajkové šaty

Krajkové šaty z MODION - buďte okouzlující a půvabná!

Krajky jsou symbolem elegance, jemnosti a nadčasové krásy. S oblibou se proto používají ke zdobení dámských společenských šatů, na nichž vypadají úžasně zejména v oblasti dekoltu a paží. Přeneste se i vy do světa okázalých plesů a princezen v drahých robách s přepychovými krajkovými šaty z MODIONU!

 

V naší nabídce najdete nádherné společenské a plesové šaty z krajek v krémových i výrazných barvách, celokrajkové i krajkovými aplikacemi. Vyberte si dlouhé či krátké krajkové šaty, na ples, do divadla i na svatbu. S nimi budete na každé akci naprosto nepřehlédnutelná!

 

Prohlédněte si i naše tylové, saténové nebo šifónové společenské šaty a najděte ten pravý kousek pro sebe.

 

S krajkovými šaty z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!

Nahoru
Další produkty
143 položek celkem