Powered by Smartsupp
Vítáme vás ve světě nejkrásnějších a jedinečných šatů, které dovážíme přímo z USA a UK! 😍 Prodáváme výhradně originální značku✅. Značka registrovaná s ochrannou známkou v U.S.A.✅. Cena našich šatů je pro vás konečná ✅ a co je nejdůležitější, nemusíte se starat o nepříjemné poplatky za DPH ✅, CLO ✅ a zpoplatněné zastoupení v celním řízení ✅. Nakupování u nás je jednoduché a bez starostí včetně poradenství😉. Připravte se na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 s předstihem ⏳, abyste mohli využít svůj velký den bez zbytečného stresu🫶 Michaela 💖😘💞

Saténové šaty

Saténové šaty z MODION - zahalte se do luxusu s těmito elegantními saténovými šaty!

Proč být Popelkou, když můžete být princezna! Oblékněte si naše společenské a plesové saténové šaty a protančete celou noc. Nechte se okouzlit naší nabídkou dámských šatů ze saténu, který je neuvěřitelně hebký a tvárný a díky svému lesku působí opravdu luxusně a noblesně. Jen u nás pořídíte úžasné šaty, které vám padnou jako ulité, za skvělou cenu.

 

Vyberte si u nás překrásné krátké, midi i dlouhé saténové šaty. Tyto šaty jsou šité ze saténu buď zčásti nebo kompletně. V nabídce tak najdete i saténové šaty v kombinaci s dalšími materiály - tylem, šifonem, krajkami apod. Pro každou velikost i typ postavy u nás najdete vhodný střih a provedení - s ramínky, rukávy i korzetem. Objevíte zde splývavé a rozšířené šaty, v pastelových i výrazných barvách.

 

Mezi těmito šaty si rozhodně vybere i nevěsta nebo družička - jsou to totiž přímo pohádkově krásné šaty na svatbu. Úžasně se budou vyjímat i na promocích, v divadle a v tanečních.

 

Neváhejte a prohlédněte si také naše krajkové, šifonové nebo tylové společenské šaty a najděte ten pravý kousek pro sebe.

 

Prosím vybírejte pečlivě dle svých tělesných rozměrů nebo si nechte si odborně poradit. Ráda vám doporučím ty pravé šaty přímo pro vás. 

 

Se saténovými šaty z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!

Nahoru
Další produkty
24 položek celkem