Powered by Smartsupp
Vítáme vás ve světě nejkrásnějších a jedinečných šatů, které dovážíme přímo z USA a UK! 😍 Prodáváme výhradně originální značku✅. Značka registrovaná s ochrannou známkou v U.S.A.✅. Cena našich šatů je pro vás konečná ✅ a co je nejdůležitější, nemusíte se starat o nepříjemné poplatky za DPH ✅, CLO ✅ a zpoplatněné zastoupení v celním řízení ✅. Nakupování u nás je jednoduché a bez starostí včetně poradenství😉. Připravte se na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 s předstihem ⏳, abyste mohli využít svůj velký den bez zbytečného stresu🫶 Michaela 💖😘💞

TĚHOTENSKÉ šaty

Těhotenské šaty z MODION - i nastávající maminka si zaslouží krásné šaty, které jí dají zapomenout na starosti všedních dní.

 

Těhotenství je krásné, ale také náročné období v životě ženy. To ale neznamená, že byste měla zanevřít na společenský život a oblékat se do tepláků. Naopak! Ty správné těhotenské šaty vám dodají opravdu oslnivý půvab a romantické kouzlo. Neseďte doma a zahalte své zvětšující se bříško do nádherných šatů pro těhotné jako střižených z pohádky!

U nás na MODIONU si vyberete přepychové společenské a plesové šaty pro každou příležitost - na svatbu, do divadla, na ples i firemní párty. Velmi krásně a svůdně působí jemné dámské šaty Ever Pretty z vrstveného tylu s ozdobným vázáním na mašli. Nabízí příjemný komfort, nikde netlačí a jemně zdůrazní vaše těhotenské bříško.

 

S těhotenskými šaty z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!