Powered by Smartsupp
Milé dámy 💁‍♀️❤️, nabízíme společenské šaty 👗, které dovážíme z USA a Anglie. Jedná se o limitované kolekce s omezeným počtem kusů, takže budete mít šaty, které jen tak někdo jiný mít nebude ✨. Doporučujeme se v klidu u kávičky ☕ změřit a nechat si pomoct od kamarádky s měřením 👭. Nezabere to moc času a výsledek stojí za to 👍. Mrkněte na naše recenze ⭐ a podívejte se, co o nás zákaznice říkají 💬. Spokojenost s našimi radami 👍, profíci z oboru krejčovství a návrhářství 👗🧵. Těšíme se na váš nákup! Děkuji ❤️ Michaela z MODION ❤️.

TĚHOTENSKÉ šaty

Těhotenské šaty z MODION - i nastávající maminka si zaslouží krásné šaty, které jí dají zapomenout na starosti všedních dní.

Těhotenství je krásné, ale také náročné období v životě ženy. To ale neznamená, že byste měla zanevřít na společenský život a oblékat se do tepláků. Naopak! Ty správné těhotenské šaty vám dodají opravdu oslnivý půvab a romantické kouzlo. Neseďte doma a zahalte své zvětšující se bříško do nádherných šatů pro těhotné jako střižených z pohádky!

U nás na MODIONU si vyberete přepychové společenské a plesové šaty pro každou příležitost - na svatbu, do divadla, na ples i firemní párty. Velmi krásně a svůdně působí jemné dámské šaty Ever Pretty z vrstveného tylu s ozdobným vázáním na mašli. Nabízí příjemný komfort, nikde netlačí a jemně zdůrazní vaše těhotenské bříško.

S těhotenskými šaty z MODION budete originální a krásná při každé příležitosti!

 
Nahoru
Další produkty
55 položek celkem