Powered by Smartsupp
Vítáme vás ve světě nejkrásnějších a jedinečných šatů, které dovážíme přímo z USA a UK! 😍 Prodáváme výhradně originální značku✅. Značka registrovaná s ochrannou známkou v U.S.A.✅. Cena našich šatů je pro vás konečná ✅ a co je nejdůležitější, nemusíte se starat o nepříjemné poplatky za DPH ✅, CLO ✅ a zpoplatněné zastoupení v celním řízení 🥳. Nakupování u nás je jednoduché a bez starostí včetně poradenství😉. Připravte se na svatbu nebo plesovou sezónu 💃 s předstihem ⏳, abyste mohli využít svůj velký den bez zbytečného stresu ❣️ Děkujeme za pochopení 🫶 Michaela 💖💞

O NÁS

Tento e-shop se společenskými, plesovými i svatebními šaty MODION vznikl z mé lásky k módě a odívání. Rozhodla jsem se přinést na trh doslova princeznovské šaty všem ženám, ať jsou mladé či zralé, hubené nebo s křivkami, svobodné či těhotné. Každá z vás může být krásná a cítit se výjimečně. A já vám k tomu moc ráda pomůžu.

 

A kdo jsem? Jmenuji se Michaela Suchopárová a buduji tento e-shop od roku 2012. Budu to já, kdo vám poradí, které šaty se hodí právě pro vás. Budu to já, kdo přijme vaši objednávku a dořeší vše, co bude potřeba. A budu to i já, kdo připraví vaše nové společenské šaty na cestu k vám domů.

 společenské šaty eshop Modion.cz Michaela Suchopárová

5 DŮVODŮ, PROČ NAKUPOVAT U NÁS 

 

1. Široký výběr šatů

Toto spojení používají všichni, že? Ale pro MODION to na 100 % platí. Snažím se, aby zde opravdu každá žena našla pro sebe ty pravé šaty. A protože jsme každá jiná, je tu i tisíc a jedna možnost výběru společenských šatů. Toužíte po krajkovýchtylových nebo saténových? Čekáte miminko a nechcete se zabalit do nevzhledného pytle, ale zdůraznit své něžné mateřské křivky? I těhotné ženy u nás najdou ještě mnohem víc, než hledaly.

 

2. Originalita

Já dobře vím, jaký je to trapas - přijít na společenskou událost ve stejných šatech jako jiná žena. Sice můžete být vděčná, že nejste celebrita a toto faux pas se nerozmázne v bulváru, ale i tak vám to na sebevědomí nedodá. Proto sleduji trendy i konkurenci a dodávám šaty, které v ČR nejsou běžně k dostání. Pravděpodobnost, že se sejdete na plese ve stejných šatech, je tak při nákupu v MODIONU úplně mizivá.

 

3. Kvalita

Na MODIONU nenajdete žádné odfláknuté kousky, které se vám při prvním tanečním přišlápnutí roztrhají. Je jasné, že se nemůžete cítit jako královna v šatech, které nemají úroveň ani kvalitu. A protože mi všechny šaty prochází pod rukamakontroluji kvalitu, za kterou tak můžu ručit. Podívejte se na Hodnocení a spokojenost mých zákaznic, to hovoří za vše!

 

4. Osobní přístup a poradenství

Záleží mi na tom, aby vám zakoupené šaty dokonale seděly. Není mým cílem jen prodat a víc už o vás neslyšet. To, jak se v šatech z MODIONU cítíte, je pro mě zásadní. Proto s vámi vždy ráda proberu vaše představy o společenských šatech, odborně vám poradím, jak se změřit a jaké šaty se budou k vašemu typu postavy hodit.

 

 

5. Rychlé dodání u skladovek

Skladem držím opravdu velké množství šatů. Po odeslání objednávky a její úhradě tak nic nebrání tomu, abyste měla své nové společenské šaty u sebe doma v cukuletu! Protože ale nejsou moje skladové kapacity nafukovací, některé šaty jsou na objednávku s dodání zhruba do 14 dnů. Připravte se proto na plesovou sezónu nebo svatbu své kamarádky v předstihu.Objevte úžasný svět společenských šatů MODION, které z vás udělají královnu každé akce!