Powered by Smartsupp

O NÁS

Společenské šaty MODION - Váš sen o dokonalých šatech

 

Tento e-shop se společenskými, plesovými i svatebními šaty MODION vznikl z mé lásky k módě a odívání. Rozhodla jsem se přinést na trh doslova princeznovské šaty všem ženám, ať jsou mladé či zralé, hubené nebo s křivkami, svobodné či těhotné. Každá z vás může být krásná a cítit se výjimečně. A já vám k tomu moc ráda pomůžu.

 

5 Důvodů, proč nakupovat společenské šaty u nás

1. Široký výběr šatů

Toto spojení používají všichni, že? Ale pro MODION to na 100 % platí. Snažím se, aby zde opravdu každá žena našla pro sebe ty pravé šaty. A protože jsme každá jiná, je tu i tisíc a jedna možnost výběru společenských šatů. Toužíte po krajkových, tylových nebo saténových? Čekáte miminko a nechcete se zabalit do nevzhledného pytle, ale zdůraznit své něžné mateřské křivky? I těhotné ženy u nás najdou ještě mnohem víc, než hledaly.

2. Originalita

Sleduji trendy a dodávám šaty, které nejsou běžně k dostání v ČR. Některé šaty, které nabízím, pocházejí z USA nebo UK a ani se na český trh nedostanou. Pravděpodobnost, že se na plese objevíte ve stejných šatech jako jiná žena, je tak při nákupu v MODIONU téměř nulová.

3. Kvalita

Na MODIONU nenajdete žádné odfláknuté kousky, které se vám při prvním tanečním přišlápnutí roztrhají. Je jasné, že se nemůžete cítit jako královna v šatech, které nemají úroveň ani kvalitu. A protože mi všechny šaty prochází pod rukama, kontroluji kvalitu, za kterou tak můžu ručit. Podívejte se na hodnocení a spokojenost mých zákaznic, to hovoří za vše!

4. Osobní přístup a poradenství

Záleží mi na tom, aby vám zakoupené šaty dokonale seděly. Není mým cílem jen prodat a víc už o vás neslyšet. To, jak se v šatech z MODIONU cítíte, je pro mě zásadní. Proto s vámi vždy ráda proberu vaše představy o společenských šatech, odborně vám poradím, jak se změřit a jaké šaty se budou k vašemu typu postavy hodit.

5. Rychlé dodání u skladovek

Spousta luxusních šatů na našem skladě čeká právě na vás. Objevte jedinečné a elegantní modely, které vám dodají pocit výjimečnosti na každé společenské události. Po odeslání objednávky a její úhradě tak nic nebrání tomu, abyste měla své nové společenské šaty u sebe doma v cukuletu! Některé šaty jsou na objednávku s dodání zhruba do 14 dnů. Připravte se proto na plesovou sezónu nebo svatbu své kamarádky v předstihu.

Objevte úžasný svět společenských šatů MODION

Objevte úžasný svět společenských šatů MODION, které z vás udělají královnu každé akce!