Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO. Mějte svoje zboží včas, objednávejte NYNÍ! Blíží se čas dovolených. V termínu 30.7. - 14.8.2022 čerpáme dovolenou. V tomto období příjmáme objednávky, avšak budou se vyřizovat omezeně, expedice až v týdnu od 16.8.2022. Přejme Vám hezkou dovolenou:-)

Proč nakupovat u nás

Na našem eshopu seženete šaty, co v kamenném obchodě nemají. Mnohem větší nabídka než v kamenných prodejnách. Naše prodejní ceny jsou o mnoho % levnější než jsou ceny půjčovného salonech.

Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO. 


VÝHODY PRO VÁS:

- vrácení zboží do 14-ti dnů
- nemusíte se objednávat do salonu, platit stokorunové poplatky za zkoušku v salonu, které Vám nikdo nevrátí
- šaty jsou NOVÉ a zůstanou Vám, můžete je prodat, rozdíl oproti salonu, kde je vracíte a platíte poplatky za čistění či případné znehodnocení
- poradenství ZDARMA, vystudovala jsem obor krejčovstí, návrhářstí a konstrukce střihů
- vlastní sklad, bez kamenné pobočky
- společenské a svatební šaty dodáváme do půjčoven a svatebních salonů v ČR a SR
- jsme na trhu již od roku 1.2.2007
- originální fotogalerie s autorizačními právy a ochrannou copyright
- značkové licenční zboží

Když se Vám líbí něco "extra", jsme ochotni toto zboží objednat u výrobce a doručit. Toto považujeme za hlavní výhodu našeho eshopu. Tato "služba navíc" má ovšem svoje pravidla, která jsou velmi pečlivě vysvětlena a jsou snad pro každého pochopitelná a pro většinu přijatelná. Pokud je ale nechcete akceptovat, změna je vždy možná.

Myslím, že milý přístup máme vždy a především Vám umožňujeme to, co jiné eshopy ne a kamenné obchody nenabízí. Chceme aby jste byly za všech okolností spokojené a měli to, co si přejete, i když to pro Vás seženeme a dopravíme třeba přes půl světa. Navíc například poskytujeme poradenství mailem, telefonem a další nadstandardní služby. Pokud chcete objednávku změnit nebo zrušit, dejte prosím vědět emailem, děkuji za pochopení.

ŠETŘÍTE ČAS A NAKUPUJETE V POHODLÍ
Víte, že třetina všech Čechů už někdy nakoupila něco prostřednictvím Internetu? Nakupování přes Internet se stalo přirozenou součástí chování jeho uživatelů a přináší s sebou řadu výhod. Online nákupy jsou budoucnost naší moderní doby.
Odpadá dojíždění do obchodů, hledání místa na parkování, kličkování davem nakupujících, stání v nekonečných frontách u pokladen. To vše zabírá čas. Zboží v našem eshopu lze v klidu vybírat z pohodlí domova mezi stovkami druhů šatů a objednávat, platit bez front a nakonec jen v klidu domova čekat na jeho doručení.
Možnosti jsou opravdu nepřeberné. Nemusíte procházet regály, kde ani nemáte jistotu, že najdete to, co hledáte.


PORADENSTVÍ A DOTAZY: do zprávy připojte vaše rozměry
e-mail: eshop@modion.cz pokud potřebujete telefonickou konzultaci, připojte do zprávy vaše telefonní číslo v co nejkratším možném čase Vás budeme kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení