Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Proč nakupovat u nás

Na našem eshopu seženete šaty, co v kamenném obchodě nemají. Mnohem větší nabídka než v kamenných prodejnách. Naše prodejní ceny jsou o mnoho % levnější než jsou ceny půjčovného salonech.

Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO. 


VÝHODY PRO VÁS:

- vrácení zboží do 14-ti dnů
- nemusíte se objednávat do salonu, platit stokorunové poplatky za zkoušku v salonu, které Vám nikdo nevrátí
- šaty jsou NOVÉ a zůstanou Vám, můžete je prodat, rozdíl oproti salonu, kde je vracíte a platíte poplatky za čistění či případné znehodnocení
- poradenství ZDARMA, vystudovala jsem obor krejčovstí, návrhářstí a konstrukce střihů
- vlastní sklad, bez kamenné pobočky
- společenské a svatební šaty dodáváme do půjčoven a svatebních salonů v ČR a SR
- jsme na trhu již od roku 1.2.2007
- originální fotogalerie s autorizačními právy a ochrannou copyright
- značkové licenční zboží

Když se Vám líbí něco "extra", jsme ochotni toto zboží objednat u výrobce a doručit. Toto považujeme za hlavní výhodu našeho eshopu. Tato "služba navíc" má ovšem svoje pravidla, která jsou velmi pečlivě vysvětlena a jsou snad pro každého pochopitelná a pro většinu přijatelná. Pokud je ale nechcete akceptovat, změna je vždy možná.

Myslím, že milý přístup máme vždy a především Vám umožňujeme to, co jiné eshopy ne a kamenné obchody nenabízí. Chceme aby jste byly za všech okolností spokojené a měli to, co si přejete, i když to pro Vás seženeme a dopravíme třeba přes půl světa. Navíc například poskytujeme poradenství mailem, telefonem a další nadstandardní služby. Pokud chcete objednávku změnit nebo zrušit, dejte prosím vědět emailem, děkuji za pochopení.

ŠETŘÍTE ČAS A NAKUPUJETE V POHODLÍ
Víte, že třetina všech Čechů už někdy nakoupila něco prostřednictvím Internetu? Nakupování přes Internet se stalo přirozenou součástí chování jeho uživatelů a přináší s sebou řadu výhod. Online nákupy jsou budoucnost naší moderní doby.
Odpadá dojíždění do obchodů, hledání místa na parkování, kličkování davem nakupujících, stání v nekonečných frontách u pokladen. To vše zabírá čas. Zboží v našem eshopu lze v klidu vybírat z pohodlí domova mezi stovkami druhů šatů a objednávat, platit bez front a nakonec jen v klidu domova čekat na jeho doručení.
Možnosti jsou opravdu nepřeberné. Nemusíte procházet regály, kde ani nemáte jistotu, že najdete to, co hledáte.


PORADENSTVÍ A DOTAZY: do zprávy připojte vaše rozměry
e-mail: eshop@modion.cz pokud potřebujete telefonickou konzultaci, připojte do zprávy vaše telefonní číslo v co nejkratším možném čase Vás budeme kontaktovat.