Popelkou nejen na jeden večer

 

Mnohá holčička v dětství sní, že bude princeznou a ideálně pohádkovou Popelkou, která najde a zaujme svého prince na bílém koni. V dnešním světě je to dost nepředstavitelná vize, ale přesto. i když trošku jinak, můžete tou Popelkou být. 

 

Grace-Karin-New-Fashion-Strapless-Blue-Puffy.jpg_350x350

 

Společenská sezóna každoročně nabízí mnohé možnosti k večerním akcím, na něž se lze obléci doslova jako ta Popelka. Je to doba tanečních, četných firemních a obecních plesů, slavnostních gala večerů a párty i pompézní ch večírků. A všude tam lze obléci stylové společenské šaty, kterých je spousta a v různých střizích a stylech provedení. A tak si vybere každá dívka a žena dle své postavy, představ i peněženky. 

 

Ale nejen o tom je společenská sezóna, krásnými šaty pro princeznu se můžete blýsknout i na maturitním plese či maturitním večírku. Dámské a dívčí šaty na maturitu jsou stejně krásné, jako ty Popelčiny.  Krajkové, hladké, nabírané, s ramínky i bez ramínek, krátké i dlouhé. Stačí si vybrat ty své společenské šaty.

 

Pak jsou tu akce, kam velí přijít v něčem střídmějším, říká se jim malá večerní a velká večerní. Není to sice tak úplně o princeznách, ale stále je to o kráse a eleganci. Malé večerní šaty jsou dámské společenské šaty většinou v pouzdrovém provedení o délce těsně pod kolena, někdy bez rukávků jindy s krátkým rukávem. Barvy malých večerních šatů se liší dle dané události – černá na komorní a formální akce, barevné provedení na ostatní.

Grace-Karin-Ladies-Halter-Knee-length-Short.jpg_350x350 

Velké večerní společenské šaty jsou většinou dlouhé délky, ale dámské šaty ve spíše v tlumených barvách, doplněné punčochami, plnými i páskovými botami. I u těchto šatů hodně záleží na typu společenské akce, což znamená, že čím komornější akce je, tak tím tlumenější jsou barvy šatů. Je li to akce méně formální mohou být barevnější a mít odvážnější střih.

 

A čeká li vás ten váš důležitý den – svatební den, měl by být neopakovatelný. A tady šaty hrají prim. Dle svých představ si můžete vybírat mezi sněhobílými krásnými svatebními šaty dlouhými, krátkými, zdobenými či střídmějšími, anebo mezi moderními barevnými. A být o svatebním dni jako princezna je snem každé dívky a ženy. A překrásné svatební šaty dnes jsou v pestrém výběru stylů a střihů k mání jak v letním stylu bez rukávků, tak krásné s rukávky.  

 

Svatba ale není jen o nevěstách, pokud se vám vdává někdo v rodině, nebo kamarádka, můžete být krásnou princeznou v šatech pro družičku. A je li tou osobu třeba náhodou vaše dcera i ve svatebních šatech pro matku. Popelku přece může ten její správný princ najít všelijak, a v každém věku. A máte li toho svého prince po svém boku, bude se vedle vás (princezny nejen na jeden večer) naparovat pýchou, že je vaší drahou polovičkou.

 

Zdroj foto: Modion. cz

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více informací.