Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Trendy šaty přímo pro družičky.

Brzy se vdáte a hledáte šaty pro družičky? Poté, co jste našli ideální svatební šaty , je pravý čas hledat šaty pro dokonalé družičky. Při plánování vaší svatby by měl být výběr šatů pro družičky zábavným zážitkem. Zjednodušte si tento někdy komplikovaný proces nákupem krásných a dostupných družičkových šatů Ever-Pretty. Všechny naše společenské šaty jsou ohromující a za příjemné ceny. Nepřebrané množství střihů a barev tak je z čeho vybírat. Náš eshop vám zajistí dokonalé šaty pro vaši vysněnou svatbu.

Odložili jste svatbu? Podívejte se na Bright Side!

saty-na-svatbu

Naše každodenní životy byly bezpochyby ovlivněny současnou situací Covid-19: nemůžeme vyjít ven tak často, jak jsme zvyklí, nevidíme své blízké, nemůžeme trénovat venku, neexistují kluby, restaurace, divadla a mnoho akcí musel být odložen alespoň do června. Pokud byste se měli v tomto období vdát, pravděpodobně jste to museli prozatím odložit.

Musíte však plánovat tento zvláštní den na dlouhou dobu dopředu a není důvod přestat to dělat nyní. Při pohledu na světlou stránku máte nyní více času na dokončení těch drobných detailů, které vás zabíjely, včetně družičekNecítíte se tedy modře nebo zklamaní a připravte se začít plánovat podzimní svatbu. 

Naše tipy pro družičky a vaši svatbu

Během těchto těžkých časů, ve kterých musíme zůstat doma a nemůžeme udělat hodně, pokud jde o plánování strany, byste neměli snižovat své standardy ohledně svatebních šatů nebo družiček . Zde je 5 krásných dlouhých šatů, které vás naprosto šokují!

blog-saty-modion

Elegantní šaty s výstřihem do V a volánkem 

Chcete, aby se vaše družička oblékala elegantně a atraktivně? Máme pro vás krásné šaty s dlouhou splývavou sukní a třpytivými flirty na hrudníku, jsou ideální střihem pro téměř každý typ postavy.

sede-saty-na-svatbu

 

Jemné dlouhé šaty pro družičky

S klasickým kulatým výstřihem budou tyto jemné šaty zářit!  Živůtek šatů s třpytivým zdobením a sukně s lichotivým střihem A-line. S těmito úžasnými šaty protančíte noc!

fialove-spolecenske-saty

SEXY MERMAID ŠATY NA SVATBU

Elegantní výstřih do V a sexy střih MERMAID kopíruje vaší siluetu.  Apartní vzor flitrovaných lístků s třpytivím efektem jsou skvělou volbou!

sexy-saty-na-svatbu

Pokud chcete, aby vaše družička zářila jako diamant, podívejte se na tuto nádhernou možnost. Všechny flitrované šaty přitahují pozornost.

flitrovane-saty

 

Elegantní tylové šaty s dvojitým výstřihem do v

Máme pro vás naprosto skvostné šaty , jsou ideální, pokud chcete, aby vaše družičky vypadaly ohromující a elegantní zároveň. S těmito šaty bude vaše družička vypadat jako anděl padající přímo z nebe!

tylove-saty