Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Staňte se nejlépe oblečenou ženou na večerní párty

Rok co rok se oblékání stále více uvolňuje, takže je opravdu důležité, abyste se cítili ve svých šatech opravdu pohodlně. Pokud nevíte, kde nakoupit večerní šaty, pak už nehledejte. Naše šaty mají vysokou kvalitu za průměrnou cenu která je dostupná pro všechny. Pestrý výběr barev, včetně vínové, růžové, tmavě zelené, šedé a další z vás učiní zářící hvězdu večerní party. 

Večerní společenské šaty:  Sexy a Šumivé

sexy-tmave-zelene-saty

Pokud chcete sexy, ale jemné šaty, pak je tohle dobrá volba pro vás. Díky pasu s lichotivým tvarem, který se vám bude líbit, budou tyto šaty s hlubokým výstřihem působit sexy a pohodlně. Na na zádech skrytý zip a mají vyztužené košíčky, takže jej můžete nosit bez podprsenky. Můžete si vybrat  vínové, tmavě zelené, tmavě modré, šedé a růžové zlato.

 

Večerní společenské šaty: Odvážné a pohodlné

cervené-spolecenske-saty

Pokud opravdu chcete být středem pozornosti, odvažte se obléknout tyto sexy šaty s délkou až na zem a hlubokým dech beroucím výstřihem, který má nadčasový půvab. Sametový korzet s flitrovanou sukní je dokonalá kombinace. Na zádech je skrytý zip a může si vybrat z následujících barev: červenávínová, tmavě zelená, fialová orchidej, tmavě modrá a tmavě fialová.

 

Večerní společenské šaty: jednoduché a elegantní

sexy-tmave-modre-saty

Tyto třpytivé šaty po celé délce jsou úžasnou volbou, pokud chcete zářit celou noc. Krásné šaty zachycují světlo ve všech dokonalých úhlech, evokují vidění noční oblohy, zejména pokud jste zvolili možnost tmavě modré. Díky skrytému zipu na zadní straně a vyztuženému korzetu nemusíte nosit podprsenku a budete cítit naprosto přirozeně a sexy. Můžete si vybrat v tmavě modré, tmavě zelené a černé.