Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Poradíme jaké společenské šaty obléknout podle typu postavy!

Kolekce šatů 2022 je k mání a máte příležitost se obléknout a zapůsobit. Styly společenských šatů mají širokou škálu různých stylů, barev, materiálů a délek s nejnovějšími módními trendy. V naší pestré nabídce najdete určitě i vy ideální šaty.

 

Naučte se oblékat podle typu postavy!

Jednoduchá otázka na úvod – dokážete upřímně říct, že víte, co vaší postavě sluší? Módní trendy sleduje většina žen, přesto je ale spousta takových, které jsou při výběru oblečení v koncích. Rozumět svým proporcím a umět se podle toho obléknout je přitom základ, bez kterého váš styl nebude nikdy perfektní. Takže honem do prádla a pojďte se trochu prostudovat.

Jednoduchá otázka na úvod – dokážete upřímně říct, že víte, co vaší postavě sluší? Módní trendy sleduje většina žen, přesto je ale spousta takových, které jsou při výběru oblečení v koncích. Rozumět svým proporcím a umět se podle toho obléknout je přitom základ, bez kterého váš styl nebude nikdy perfektní. Takže honem do prádla a pojďte se trochu prostudovat.

tvar-postavy-strih-saty-modion                                                 

                         

 

 

 

 

 

Která postava se nejvíce podobá té vaší?

 

Trojúhelník

Charakteristika: horní polovina těla je útlejší, pas je poměrně výrazný, boky a zadeček jsou širší, stehna silnější.

Co nosit? Pokuste se zdůrazňovat vaši největší devizu – krásný dekolt a štíhlý pas. Všechnu pozornost směřujete na horní polovinu těla, nebojte se větších výstřihů. Slušet vám budou šaty, které jsou projmuté pod prsy. 

 

Obrácený trojúhelník:

Charakteristika: horní polovina těla je mohutnější, často s velkými prsy a širokými rameny, postava se směrem dolů zužuje, boky jsou téměř chlapecké.

Co nosit? Chytré véčkové výstřihy, klidně i hlubší, které trup opticky prodlouží. S vršky buďte opatrné, výrazné barvy, vzory a potisky přitahují pozornost a tu byste měly cílit na vaše štíhlejší nohy.

 

Diamant

Charakteristika: problematický střed těla, nedefinovaný pas, nohy i hořejšek jsou oproti středu těla štíhlejší.

Co nosit? Všechno, co zdůrazní vaše přednosti – dekolt a útlejší nohy. Slušet vám budou šaty, které zamaskují bříško a jsou projmuté pod prsy a směrem dolů splývají. 

 

Ovál

Charakteristika: silnější horní polovina těla, větší prsa a bříško, nepříliš znatelný pas, větší zadek, nejštíhlejší část těla jsou nohy.

Co nosit? Volnější střihy, šaty noste splývavější.

 

Obdélník

Charakteristika: rovná postava bez znatelných boků a pasu, typicky chlapecká postava, která ale může být i silnější.

Co nosit? Vaším cílem bude vytvoření iluze ženských křivek, nebojte se nabíraných šatů, které mají upnutější vršek a o něco širší sukni. Slušet vám bude i vyšší pas, pokud jste hodně štíhlé, nebojte se volánků a dalších ženských detailů.

 

Osmička

Charakteristika: podobná jako ovál, jen s definovaným pasem, problematické partie jsou hlavně stehna, zadeček a bříško.

Co nosit? Využijte toho, že máte útlejší pas. Nezapomínejte ani na svůj dekolt a vsaďte na větší véčkové výstřihy. Lichotit vám budou šaty projmuté pod prsy.

 

Přesýpací hodiny

Charakteristika: souměrná postava s nápadnějšími boky, většími prsy a znatelným pasem.

Co nosit? Vaše postava je považována za ideál, a i když nemáte 90-60-90, bude se vám pravděpodobně oblékat nejsnadněji. Za každých okolností zdůrazňujte pas a nesnažte se vaše ženské křivky maskovat, pokud máte kila navíc, volte šaty, které nebude přehnaně upnuté. Slušet vám budou klasicky střižené šaty, které kopírují postavu.

 

Ať už máte postavu jakoukoli, pořád mějte na paměti jednoduchou zásadu – nejštíhlejší místa na těla zdůraznit, nejsilnější dostat do pozadí. Nikdy jen nemaskujte. 

spolecenske-saty-modion