Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Červené plesové šaty 2022, které si zamilujete.

Díky plesové sezóně, která je v plném proudu je nyní ideální období pro nákup šatů na všechny společenské události. Pestrá nabídka obohacená o nové trendy šatů, které budeme nosit na večírky a slavnosti. Jednou z nejzajímavějších položek dámského oblečení jsou šaty, které aktualizujeme podle měnících se ročních obdobíPlesové šaty mohou být tak všestranné, že mohou být použity jako šaty pro družičky a svatební hosty, šaty do tanečníchmaturitní šaty, večerní šaty a taneční oděv.

 

sexy-cervene-spolecenske-saty

 

Proč byste si měli vybrat červené šaty?

V roce 2020 je opravdu pohádková nabídka šatů. To, co bývalo považováno za zastaralé, je nyní elegantní. Velkým vítězem letošního roku jsou červené plesové šaty . Krásné styly plesových šatů, které jsou k dispozici letos, jsou obrovským krokem vpřed ve světě módy. Existuje tolik druhů šatů, ze kterých je možné vybírat, takže provedení konečného nákupu může velmi být obtížné pro které šaty se rozhodnout. Plesové šaty vypadají elegantně, a i když to nemusí být pro každodenní nošení, tak se určitě naskytne příležitost se trochu obléknout.

vecerni-cervene-saty