Dovoz zboží z USA je pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, včetně formalit celního řízení. Již Vás nečekají žádné další poplatky. Naší zákonnou povinností je proclít veškeré zboží zakoupené v zahraničí a zaplatit DPH, CLO.  Registrace značky ochranné známky EVER PRETTY původem v USA. GARANCE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ V ČR.

Dovoz zboží a celní řízení ZDARMA, bezstarostný nákup.

Veškeré celní řízení, poplatky a administrativa jsou pro Vás ZDARMA, hradí je náš obchod, již Vás nečekají žádné další poplatky.

Zboží je skladem u výrobce a vlastníka značky Ever Pretty s pobočkou v USA (jsme oficiální prodejci pro ČR a SR), dodavatel si stanovuje dodání zboží 11-20 dní. Ve skutečnosti však zboží ve většině případů dorazí v horizontu 14 dnů.  Zboží Vám doručíme v co nejkratším možném čase. Informace o doručení zásilky obdržíte emailem a SMS.

Když se Vám líbí něco "extra", jsme ochotni toto zboží objednat u výrobce a doručit. Toto považujeme za hlavní výhodu našeho eshopu. Tato "služba navíc" má ovšem svoje pravidla, která jsou velmi pečlivě vysvětlena a jsou snad pro každého pochopitelná a pro většinu přijatelná. Pokud je ale nechcete akceptovat, změna je vždy možná.

Myslím, že milý přístup máme vždy a především Vám umožňujeme to, co jiné eshopy ne a kamenné obchody nenabízí. Chceme aby jste byly za všech okolností spokojené a měli to, co si přejete, i když to pro Vás seženeme a dopravíme třeba přes půl světa. Navíc například poskytujeme poradenství mailem, telefonem a další nadstandardní služby. Pokud chcete objednávku změnit nebo zrušit (možné pouze před uhrazením objednávky), dejte prosím vědět emailem, děkuji za pochopení.

pic_700x